Президент Асоціації  

andru

Віктор АНДРУЩЕНКО


   

Фотогалерея  

   

Перші українські педагогічні студії

konfederatka-shapka-magistr13 січня 2012 року в місті Рівне розпочали роботу Перші українські педагогічні студії «Освіта і культура як запорука сталого демократичного розвитку суспільства», що пройшли під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України, Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи та Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

 

До участі долучилися науковці провідних університетів України, що готують Вчителя, зокрема Волинський національний університет імені Лесі Українки, Рівненський державний гуманітарний університет та інші.

Як підкреслив ректор НПУ імені М. П. Драгоманова, академік і Президент Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи Віктор Андрущенко, ці студії повинні об’єднати освітній простір держави та потужні педагогічні виші для розробки і втілення новітньої концепції підготовки висококваліфікованого вчителя майбутнього. «Першочерговим завдання такого заходу стануть конструктивні діалоги між ученими-педагогами, соціологами, культурологами та фахівцями інших наукових галузей для отримання спільного рішення в реалізації підготовки нового вчителя для об’єднаної Європи», - переконаний Віктор Петрович.

Свої привітання та побажання плідної роботи учасникам педагогічних студій уже надіслали Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і Президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень. Поважні науковці висловлюють свою впевненість у особливій актуальності такого заходу для сучасної освітньої сфери, що переконано продемонструє і обмін досвідом між університетами й обговорення нових цілей та ідей педагогічних галузей.

«Лише спільними зусиллями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, педагогічних та науково-педагогічних працівників і вчених, - зауважує Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, - ми забезпечимо подальшу еволюцію національної системи освіти та створимо умови для підготовки такого фахівця, який би відповідав найвищим європейським стандартам».

   
© Асоціація ректорів педагогічних університетів Європи

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Асоціація ректорів педагогічних університетів Європи
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2016